23 września 2011

'To me, you're strange and you're beautiful'

Myślałam, że moja chwilowa nieobecność tutaj będzie krótsza, ale przeprowadzka rozwiała moje złudzenia. Pisałam wcześniej o lustrzance cyfrowej, którą chciałabym nabyć w bliżej nieokreślonej przyszłości, ale póki co przymierzam się do kupna analogu: Canon EOS 300. Trochę eclipse of the heart (aczkolwiek nie total).


10 komentarzy:

 1. a szarlotka to skąd? :D chinglish <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Z naszego ulubionego sklepu meblowego ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja czekam na moją lustrzankę i mam nadzieję, że w końcu do mnie dotrze :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 4. .....chcialabym zjesc ta szarlotke i miec wówczas w zasięgu wzroku te cudne wrzosy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciasto wygląda przepysznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. great, kinda diary :) lovely pictures. cake looks yummy!
  xx the cookies
  share the feeling
  visit <3
  samecookiesdifferent.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Twój blog jest taki pozytywny! Nastraja dobrą energią!

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się ( mówię to również do osób czytających ten komentarz ) do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa, to samo dotyczy Facebooka. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

  Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go dołącz do fanów na Facebooku i polub mój blog, poleć go swojemu znajomemu,innemu blogerowi :) korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swojego własnego gustu i potrzeby !

  Pozdrawiam serdecznie
  Robert z bloga → DarmoweSzablony.blogspot.com

  ps. Nie zrozum mnie źle nie che spamować a jedynie dać informacje możliwie jak największej ilości blogerów którzy korzystają z Bloggera , że jest taki blog z szablonami ;)

  OdpowiedzUsuń